O nás

Již 19 roků provozujeme obchod a zlatnickou dílnu v Brně. Naše nabídka zahrnuje klasickou ruční výrobu ze zlata a stříbra jako např. zásnubní a snubní prsteny, náušnice, přívěšky, řetízky, dětské náušničky, paladiové šperky, rekonstrukce a kopie starožitných šperků a dodělání druhé náušnice do páru.

Specializujeme se na ruční výrobu briliantových šperků dostupných pro každého zákazníka. Pravost a kvalita je doložena certifikátem. Používáme i jiné pravé kameny. Aktuální trendy v oboru sledujeme osobními návštěvami speciálních zahraničních veletrhů a výstav.

PROFESNÍ ŽIVOTOPIS

Jako zlatník jsem se vyučil v roce 1996. Po vyučení jsem nastoupil k renomované brněnské firmě Gold studio s.r.o, kde jsem sbíral zkušenosti ze zlatnického oboru. V roce 2000 jsem se osamostatnil a založil jsem si svoji zlatnickou dílnu na ulici Hlavní 34, Brno - Komín. Později jsem otevřel prodejnu šperků a hodinek v Dolních Kounicích. Po dalších dvou letech jsem otevřel druhou pobočku v Brně na ulici Gorkého. S provozních důvodů jsme obě provozovny sloučíli do jedné větší a zároveň jsme se přemístili do E-pasáže na ulici Josefské 7/9 v centru Brna. Od července 2019 jsme ukončili provoz na ulici Josefské a působíme pouze na ulici Hlavní 34 v Brně.

Provádíme i opravy šperků

Vyměňujeme řemínky a baterie. Provádíme opravy šperků. Též Vám můžeme nabídnout zlacení, stříbření, rhodiování, letování laserem, navlékání korálků a perel, úpravy velikostí prstenů, čistíme dentální zlato, čistění klasicky i ultrazvukem a rytecké práce. Fasujeme také vypadené kameny.

Vykupujeme zlato a stříbro, prodáváme i na výměnu za Váš materiál.

Nabízíme dárkové poukazy. Nákupy můžete hradit i bezhotovostní platbou.

Vyberte si z akční nabídky

Akční nabídka: slevy na vybrané visací a stojací hodiny a ocelové šperky.

Naše super akce: při koupi zásnubního prstenu dostanete pánové slevový kupon na snubní prsteny v hodnotě 1000,-Kč.

Na zboží dáváme záruku 24 měsíců dle reklamačního řádu.

Otevřeno: po-pá 10:00-14:00 na tel. domluvu 739 032 655

Kontakt: zlatnictví.bacik@seznam.cz, www. zlatnictví-bacik.cz, mobil 605 255 796

Na vaši návštěvu se těší vyškolený personál Marek a Marcela Bačíkovi